Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

info@jlcompany.cz
+ 420 733 733 086

O nás

Společnost JL Company se zabývá komplexní stavební činností. Vznikli jsme spojením živnostníků, kteří pracovali dlouhé roky „na sebe“ a již nechtějí podstupovat zvyšující se administrativní zátěž, která je nezbytná pro každou zakázku. Společně máme lepší zázemí. Zakládáme si především na spokojenosti zákazníka. Vycházíme totiž z logiky, že pokud bude zákazník spokojený, doporučí nás dál. Spokojenost zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Zaměřujeme se na akce menšího a středního rozsahu, protože jsme si vědomi svých možností a držíme se toho, co umíme.

Naší snahou je bezchybnost provádění díla, vysoká míra proškolení našich zaměstnanců a udržování dobrých vztahů s našimi zákazníky. Tyto faktory totiž rozhodují o tom, zda-li je naše podnikání dlouhodobě udržitelné, či nikoliv. S ohledem na velikost firmy rodinného typu považujeme za svoji nejvyšší přidanou hodnotu právě individuální přístup, kde se snažíme navrhnout optimální variantu dle přání zákazníka.

Nabízíme komplexní stavební práce. Pracujeme s osvědčenými a certifikovanými materiály. Díky širokému záběru a kvalitě našich zaměstnanců či subdodavatelů dokážeme nabídnout naše služby v rozsahu: zednické práce, sádrokartonářské práce, obkladačské práce, zateplovací práce, tesařské konstrukce, klempířské práce, zámkové dlažby, kamenné koberce, gabionové oplocení, elektrikářské práce, topenářské práce, vodácké práce.